Servis güvencesi ile Beko Buzdolabı Servisi hizmeti vermekteyiz. Beko Buzdolabınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı İstanbul un her yerinden Beko Servisi çağrı merkezimizi arayabilir yada servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz.

Müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca en etkili ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlayan Teknik Servisi ile tüm Beko markalı buzdolablarınızın tamir, bakım ve onarım hizmetleri kolayca çözüme ulaştırılmaktadır.

buzdolabı servisi ile bağlantı kurmadan önce küçük arızaları siz giderebilirsiniz. Nasıl mı?

buzdolabınız çalışmıyor ise aşağıdaki adımları uygulayın;

Fişin prize doğru takılıp takılmadığını kontrol edin.
Buzdolabın bağlı bulunduğu sigortayı ve ana sigortayı kontrol edin ve atmış mı yoksa hala çalışır durumda kontrolünü yapın.
Kompresör çalışmıyor ise aşağıdaki adımları uygulayın;

Ani elektrik kesilmelerinde ve fişin prizden çıkarılıp tekrar takıldığı durumlarda, basınç dengesi bozulmakta ve koruyucu termik atmaktadır. Böyle durumlarda 6 dakika sonra dolap tekrar çalışmaya başlayacaktır.
Aksi durumlarda hemen Beko Teknik Servisi ile iletişim kurun ve arızanızı dile getirerek çözümlenmesi için servis talebinde bulunun.

Kayıtlarınız İçin ; 444 08 41 numaramızdan bizlere Kayıt Bilgilerinizi bırakabilirsiniz ..

buzdolabı, Beko buzdolabı servisi, Beko buzdolabı servis, Beko buzdolabı servisleri

Buzdolabı Servisi

ürün başlıkları içerisinde sunulan “ Buzdolabı” seçenekleri ile buzdolabı ile ilgili isteklerinizi en iyi şekilde karşılarsınız. En son geliştirilmiş teknolojilerle donatılmış Buzdolabı cihazları en iyi çalışma performansını vermektedir.
 Buzdolabı cihazlarınızın sorunsuz çalışması mutfağınızda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır. Beko buzdolabı cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmaya devam edebilmeleri için Beko Buzdolabı Servislerinden Beko  Buzdolabı Servisi hizmeti almanız gerekmektedir.
Buzdolabı Servislerinin Beko Buzdolabı Servisi hizmeti sayesinde cihazlarınız daha iyi çalışacak ve böylece bir buzdolabından bekleyeceğiniz her şey en iyi şekilde karşılanacaktır.
 buzdolabı servisi hizmeti sonrasında Beko Buzdolabı cihazlarınız sorunsuz bir şekilde alışacak ve bu sayede gıdalarınızı daha iyi saklayıp daha taze gıdalar tüketeceksiniz.
 Buzdolabı Servisinde Hizmet Kalitesi
Mutfağınızın tasarımını güçlendirecek şekilde dizayn edilmiş olan  buzdolabı cihazları teknik problemler çıkardıkları takdirde Beko Buzdolabı servislerinin içerisinde fark yaratan hizmeti sunan Beko Buzdolabı Servisimizden hizmet almanız gerekmektedir. buzdolabı servisi hizmet mantığı ile en iyiyi sunmaya çaba sarf ettiğinden diğer  Buzdolabı seçenekleri içerisinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamakta ve kullanıcıların yorumları ile kendisini sürekli daha iyiye götürmektedir.
Buzdolabı Servisinde İstanbul Geneli Anında Hizmet
 Buzdolabı Servisinin profesyonel yaklaşımlarla planlanmış hizmetini İstanbul geneli her noktaya hızlı bir şekilde ulaştıran   Buzdolabı Servisleri taleplerinizin üzerinden 24 saat geçmeden sorunlarınıza çözüm buluyor. 7 gün 24 saat hizmet veren  Buzdolabı Servisinin hizmetini almak için  Buzdolabı Servisleri çağrı merkezine
 444 08 41 ′den ulaşabilirsiniz.