href=”Beko Klima Servisi:444 77 32 Tıkla AraTıkla Ara ><

orta1

Beko Servis 7 gün ve 24 saat sürekli hizmet veren çağrı merkezimiz, konusunda hakim güler yüzlü çalışanları ile siz değerli müşterilerimize 2 saat aralığıyla randevu alma imkanı sunuyor..

orta2

Beko Servisi Teknik ekibini kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli eğitime tabi tutan firmamız, en iyi hizmeti sunabilmek için etkin bir şekilde çalışıyor.

orta3

Beko Servis Hijyen konusunda en az sizin kadar hassas olan servisimiz yerinde bakım ve onarımlarda galoş başta olmak üzere tüm hijyen standartlarını harfiyen uygulamaktadır.o.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası genelinde montaj bakım arıza satış sonrası hizmeti vermektedir. 444 77 32 numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

href=”Beko Klima Servisi:444 77 32 Tıkla AraTıkla Ara ><
 (Klima Servisi): Klimalar hayatımızda son derece aktif ve yoğun bir şekilde kullanımı olan ve İstanbul klima servisi teknolojinin son ürünlerinden olan hassas aletlerdir. Klimaların geçmişten günümüze büyük bir gelişim evresi de vardır. Her geçen yıl daha konforlu bir hizmet sunan klimalar, yazları ve kışları insanın daha rahat geçirmesi için, özellikle yaz aylarında serin ve konforlu bir ortamda zaman geçirmesi için önemli bir üründür. Klimalar yaşamımızın birçok alanında kullanılan ürünlerdir. İş merkezlerinde, evlerde, okullarda, spor tesislerinde, otellerde ve daha sayamadığımız birçok alanda. Bu sebeple klimaların kullanımının yaygın olduğu ve son derece gerekli olduğunu bildiğimiz için bu ürünlerin bakımını da düzenli bir şekilde yaptırmalıyız.
Klimalar son yıllarda lüks olmaktan çıkıp doğal bir ihtiyaç haline gelmeye başlamışlardır. Daha az enerji sarfiyatı yapmalarıyla da klima pazarı hızla büyümektedir. Her geçen gün artan teknoloji ile daha az ödeyerek daha fazla verim almak mümkün hale gelmektedir. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında bahar esintilerini evimize getiren klimalar, kışın soğuk günlerinde de yuvanızda oluşturacağı sıcaklıkla yaz-kış bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedirler. Çalışma mantıkları ise havada oluşan tozları, kötü kokuları filtrelenerek kaliteli yaşam alanları oluşturmaktır. Ama tozlar ve kötü kokuların biriktiği cihazımız bakımı yapılmadığında bakteri saçan tehlikeli bir cihaz haline gelebilir. Klima servislerinin bakım hizmetleri bu durumda imdadınıza yetişecektir. Cihazınıza yaptıracağınız yılda en az bir bakımla bu tehlikelerini minimuma indirmiş olacaksınız.

Arçelik Klima Servisi
İstanbul’un tüm ilçelerinde yıllardır ekibimiz ile klima ve servisi yapmaktayız.  Bosch klima servisi konusunda uzman kadromuzla tüm arızalarınızı titizlikle gidermekteyiz. Yaz mevsiminin ilgi odağı klimalarda en iyisiyiz. Bosch servisi teknoloji harikası olup en iyi hizmeti müşterilerine sunmakta sizlerin güvenini sağlamaktayız.
Klima cihazlarınızda arıza söz konusu olduğunda bosch klima servisimizi arayarak cihazın onarım, bakım ve montaj işlemlerini ustalıkla halletmekteyiz. Teknik Servis çalışanlarımız işlerini büyük titizlik ve kalite içerisinde yönetmektedir.  7-24 çağrı merkezimizi arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Sorunlar
Çözümler
  Soğutmuyorsa
-Hava filtresinin temiz olduğunu kontrol edin. 15 günde bir temizlenmeli.- Hava girişi veya çıkışının önünün kapalı olmadığını kontrol edin. Bir engel var ise kaldırın.
-Odada açık kapı ve pencere olmamasına dikkat edin, var ise kapatın. Soğutma esnasında camdan direk güneş ışığı giriyorsa perdenizi kapatın.
-Soğutma esnasında odada fazla sayıda kişi veya ısı kaynağı olmadığını kontrol edin. Isı ayarını doğru olduğunu kontrol edin.
Sesli çalışıyorsa
-Çalışma esnasında hava üfleme sesi çok ise hava filtrenizi temizlemeniz gereklidir.-Filtrenin aşırı kirli olması halinde özellikle ısıtmada bu ses meydana çıkar.
Uzaktan kumanda çalışmıyorsa
-İlk önce fişin prizde olduğu kontrol edilmelidir.-Kumandanın üzerindeki kitleme (lock) basılı olmadığını kontrol edin. Pillerin dolu olmasına dikkat edin. Değilse yenisi ile değiştirin.
Klima çalışmıyorsa
-Klima enerji gelip gelmediğine bakın, sigortasını kontrol edin.-Uzaktan kumandanın çalıştığını kontrol edin.
-Acil durum anahtarını kullanarak test konumunda çalışıp çalışmadığına bakın.
Zaman ayarı çalışmıyorsa
-Ayar yapıldıktan sonra elektrik kesintisi olmadığını kontrol edin.- Fişin takılı olup olmadığını kontrol edin
-Elektrik kesintisi olup olmadığını kontrol edin.
-Kumandanın içinde pil olup olmadığını kontrol edin.
-Sigortanın atmamış olduğunu kontrol edin.
-Saat ayarının doğru olduğuna bakın.
Diğer klima arızaları ve sorunları
-Soğutma esnasında duyulan çıtırdama sesi klima gövdesinin sıcaklık değişimi sebebiyle  genleşmesindenveya büzüşmesinden kaynaklanır. Normaldir.90-Çalışma esnasında veya kapat9tığınızda duyulan lıkırdı / hışırtı benzeri ses klima sisteminin içinde dolasan gazdan kaynaklanır. 2-3 dakika süresince duyulur. Normaldir.
-Cihazlar çalışma düğmesine basıldıktan 2-3 dakika ısıtma ya da soğutma yapar. Bu bir arıza değildir.

Size En Yakın Beko Avrupa Yakası Servisi Seçiniz

» Avcılar Beko Servisi   Küçükçekmece Beko Servisi »  Bağcılar BekoServisi » Bahçelievler Beko Servisi »  Esenyurt Beko Servisi »  Beylikdüzü Beko Servisi» Başakşehir Beko Servisi »  Esenler Beko Servisi »  Eyüp Beko Servisi »  Fatih Beko Servisi »  Gaziosmanpaşa Beko Servisi »  Bakırköy Beko Servisi »  Halkalı Beko Servisi »  Bayrampaşa Beko Servisi »  Sultangazi Beko Servisi »  »  Sefaköy Beko Servisi »  Güngören Beko Servisi »  Sarıyer Beko Servisi »  Şişli Beko Servisi »  Beşiktaş Beko Servisi  Kağıthane Beko Servisi

Size En Yakın Beko Anadolu Yakası Servisi Seçiniz

» Kadıköy Beko Servisi   Kartal Beko Servisi »  Ümraniye BekoServisi » Beykoz Beko Servisi »  üsküdar Beko Servisi »  Pendik Beko Servisi» Sultanbeyli Beko Servisi »  BOSTANCI Beko Servisi » maltepe Beko Servisi »Ataşehir Beko Servisi sancaktepe Beko Servisi Yakacık Beko Servisi Tuzla Beko Servisi Erenköy Beko Servisi MODA Beko Servisi »  küçükbakkalköy Beko Servisi şile Beko Servisi »  göztepe Beko Servisi »  Maltepe Beko Servisi »  Küçükyalı Beko Servisi  ümraniye Beko Servisi

href=”Beko Klima Servisi:444 77 32 Tıkla AraTıkla Ara ><