ARÇELİK & BEKO    444 08 41
Siz değerli Müşterilerimize bir telefon kadar yakınız  444 08 41 nolu numaradan Bize Ulaşın İstanbul.arçelik.beko.servisi ne günün her saati çağrı merkezimize ulaşabilir ve arıza kaydınızı bırakabilirsiniz. saat 15 .00 kadar bırakılan arızalarınıza aynı gün servis hizmet vermekteyiz.

  

Buzdolabı Servisi

Buzdolabı servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Fırın Servisi

Fırın servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kombi Servisi

Kombi servisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezi numaralarımız 444 08 41 nolu telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine servis hizmetimiz mevcuttur.
  • SERVİS BÖLGESİ

    İstanbul Geneli Servis

  • 1 Yıl Garantili Hizmet

  • ÇAĞRI MERKEZİ

    444 08 41

 

Profesyonel Hizmet
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile beyaz eşya, klima ve kombi servis, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

 İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere tüm ilçe ve semtlerine gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz. 

7 gün 24 saat firmamızı arayarak ürünleriniz için servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis sonrası değiştirilen parçalara firmamız tarafından 1 yıl süreyle garanti verilmektedir. 

Ekonomik çözümler sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız kapıda ödeme gibi özelliklerle sizlere ödeme kolaylıklarıda sunmaktadır.

Çağrı merkezimiz 444 08 41 no'lu telefon numaramızdan bizleri arayarak deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza ürünleriniz hakkında ki probleminizi belirtebilir ve servis kaydınız alınarak ilçenize en yakın mobil servis ekiplerimizin sizlere yönlenmesini sağlayabilirsiniz.

 Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezi çalışanlarımızı arayarak servis, bakım ve onarım konusunda bilgi alabilir ve servis kaydınızı bırakabilirsiniz. Değiştirilen orjinal yedek parçalarda firmamız tarafından 1 yıl boyunca garanti verilmektedir.

Çağrı Merkezi

Bizlere Haftanın 7 Gün 24 Saati Ulaşabilirsiniz!
       HEMEN ARAYIN   444 08 41